Kdo jsem já a moje ups & downs – Naslouchajiciusi

Kdo jsem já a moje ups & downs

#

Jsem holka z malého města s velkým srdcem. Originál jako každý z nás. Už jako malá jsem si strašně ráda hrála a současně respektovala nastavená pravidla. A tahle kombinace mě provází neustále.

Kdo ví, co vedlo mé kroky ke studiu ekonomiky. Jsem ve svém živlu mnohem víc mezi lidmi než čísly. Ráda poslouchám lidské příběhy a nastavuju zrcadlo. Vždycky jsem byla pro lidi tak nějak přirozeně vrbou. Mám dar se upřímně těšit z maličkostí a zasévat semínka radosti v lidech kolem mě.

Můj vstup do pracovního života se nesl v duchu korporátního prostředí. Současně jsem propadla lákadlu zvanému svět osobního rozvoje. Kombinace mojí hravosti, kreativity a touhy být součástí opravdového týmu společně s tlakem korporátu nefungovala. Svět osobního rozvoje mi zase stále podsouval příběhy úspěšných a lákal na zaručené metody. Nechápala jsem, proč mi v praxi nefungují.

Každý den je ale šance psát nový příběh v knize zvané život.

A tak jsem začala jedno ráno jinak. Zase podle svého. Absolvovala jsem postupně dva koučovací výcviky s cílem umět lépe naslouchat sobě i ostatním. Hon za zaručeným štěstím skončil i díky lidem, kteří mi ukázali, že intuice a selský rozum jsou mojí nejspolehlivější životní navigací. Že si věci můžu udělat podle svého, protože to tak prostě chci a svůj život žiju jenom já. Nepotřebuju kupu masek, abych se někomu zavděčila. Od té doby jdu zase do akce. Hraju si a žiju svůj život s úsměvem. A občas u toho pěkně zakopnu a s pokorou poděkuju za novou zkušenost. Bývá totiž mě tou nejcennější lekcí. Lekcí, která dá STOPku a vede mě k dělání věcí jinak.